winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

2-III-Festiwal-Pienni-i-Piosenki-Religijnej- 10 października 2014 roku uczennica naszej szkoły, Natasza Żukowska z klasy 4a uczestniczyła w III Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej: „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę". Natasza zaprezentowała dwa utwory: „Ty tylko mnie poprowadź" Tomka Kamińskiego oraz piękną pieśń z tekstem Jana Pawła II pt.„Tłumy serc".
Konkurs zorganizowany został przez parafię Miłosierdzia Bożego wspólnie z Fundacją „Podzielmy się pięknem i dobrem" oraz Urzędem Miasta Tarnowa. Patronat Honorowy nad Festiwalem objęli ks. biskup Andrzej Jeż oraz Prezydent Miasta Tarnowa.
W konkursie wzięło udział około 300 wykonawców, których przesłuchiwało jury pod przewodnictwem ks. Andrzeja Zająca, znanego w Tarnowie muzykologa, dyrygenta chóralnego i profesora sztuk muzycznych. W ramach festiwalu odbyły się również koncerty znanych zespołów, a w finale konkursu wystąpili laureaci.

 

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

 

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. 

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.